Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2012-10-26

Treasure your chest – wspomóż miesiąc różowej wstążki i zadbaj o swój biust z Aerie


Aerie for American Eagle Outfitters, marka oferująca bieliznę w sieci sklepów American Eagle Outfitters, organizuje dni profilaktyki raka piersi pod patronatem Stowarzyszenia Amazonek. W ostatni weekend października w strefie Aerie w sklepie American Eagle Outfitters w Arkadii każdy będzie mógł skorzystać z porad profesjonalnych brafitterek Aerie, które pomogą w doborze odpowiedniego biustonosza. Zainteresowane osoby będą miały także szansę otrzymać informacje na temat profilaktyki raka piersi i wspomóc finansowo działalność  Stowarzyszenia Amazonek.

Aerie for American Eagle Outfitters, nowa marka bieliźniana na polskim rynku, w ostatni weekend października organizuje wyjątkowy event mający na celu zwiększanie świadomości kobiet dotyczącej profilaktyki raka piersi. Dobór odpowiedniego stanika i samokontrola piersi to pierwsze kroki w trosce o zdrowie kobiety. 27 i 28 października to dni, które w sklepie Aemrican Eagle Outfitters zostaną w dużej mierze poświęcone profilaktyce raka piersi
i brafittingowi. W ten weekend profesjonalnie przeszkolone braffiterki Aerie pomogą klientkom w doborze idealnego biustonosza,  dopasowując odpowiedni rozmiar oraz udzielając kluczowych informacji dotyczących wczesnego wykrywania  raka piersi.

W sobotę od godz. 12.00 do godz. 14.00 w sklepie pojawią się także przedstawicielki stowarzyszenia Amazonek, które odpowiedzą na pytania zgromadzonych pragnących  dowiedzieć się więcej na temat profilaktyki raka piersi oraz procesu leczenia.  Sklep American Eagle Outfitters odwiedzi również ambasadorka marki – aktorka Olga Bołądź. W ramach akcji Treasure Your Chest z Aerie i Stowarzyszeniem Amazonki, 5 zł pochodzących ze sprzedaży każdego biustonosza podczas trwania akcji zostanie przekazane na działania Stowarzyszenia.

Zapraszamy do udziału w weekendzie Aerie. Watro poświęcić chwilę sobie, zadbać o swoje zdrowie i wspomóc walkę z rakiem piersi.

 

 arieads_facebook_72dpi.jpg

 

 

______________________________________________________________________________________________________________

Aerie for American Eagle Outfitters: Lingerie and Apparel to bielizna dla dziewczyn i kobiet, które pragną czuć się pięknie i seksownie, ale naturalnie i dziewczęco zarazem. Marka oferuje szeroką gamę damskiej bielizny stworzonej z miłości do kobiecego ciała. W szerokiej palecie kolorystycznej w wielu wzorach i modelach nawet najbardziej wymagająca Klientka znajdzie bieliznę dla siebie. Każdy produkt jest wykonany z pasją, radością oraz dbałością
o najdrobniejszy szczegół. Duży wybór rozmiarów sprawia, że Aerie jest marką dla każdej kobiety, niezależnie od wieku, kształtu czy rozmiaru. Pretty goes with everything!