Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2016-10-04

Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa...


zadbaj-o-siebie.jpgKobiety i kobiecość to temat ważny dla QUIOSQUE. Marka odzieżowa już po raz trzeci realizuje akcję Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa, której celem jest zwrócenie uwagi pań na ich zdrowie, zachęcenie do zadbania o siebie i wykonania badań profilaktycznych. W październiku, zysk ze sprzedaży dodatków i akcesoriów w kolorze różowym, QUIOSQUE przekaże na rzecz Stowarzyszenia Amazonki Warszawa Centrum, zajmującego się wsparciem kobiet po leczeniu raka piersi i profilaktyką tej choroby.

Październik jest międzynarodowym miesiącem  walki z rakiem piersi. Ten temat jest szczególnie bliski marce QUIOSQUE, którą tworzą ją niemal wyłącznie...kobiety.

Panie, które w październiku zrobią w salonach QUIOSQUE zakupy powyżej 250 zł, otrzymają wyjątkową broszkę w kształcie różowej wstążki – symbolu walki z rakiem piersi.

Nie od dziś wiadomo, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Dlatego też już od dwudziestego roku życia każda z pań powinna regularnie badać piersi, a raz w roku takie badanie powinno być wykonane przez ginekologa, chirurga lub onkologa. Aby przekonać Polki do regularnego wykonywania samobadania piersi, marka QUIOSQUE przygotowała specjalne ulotki z krótkim instruktażem dotyczącym samobadania. W październiku otrzymują je wszystkie klientki odwiedzające salony QUIOSQUE.

Zadbaj o siebie – bądź modna piękna i przede wszystkim zdrowa.