Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2010-10-06

ŻYCIE TO NAJCENNIEJSZY PREZENT- PANDORA WSPIERA WALKĘ Z RAKIEM PIERSI.


PANDORA WRAZ Z FUNDACJĄ TVN ROZPOCZYNA WSPÓLNĄ KAMPANIĘ WALKI Z RAKIEM PIERSI "WSPIERAM", W RAMACH KTÓREJ PANDORA PRZEZNACZY 15% ZE SPRZEDAŻY WYBRANYCH PRODUKTÓW NA BUDOWĘ CENTRUM PROFILAKTYKI NOWOTWOROWEJ PRZY INSTYTUCIE ONKOLOGII. KAMPANIA PROWADZONA BĘDZIE OD PAŹDZIERNIKA DO GRUDNIA 2010.

Każdego dnia z powodu raka umiera aż 13 Polek - pozostawiając swoich najbliższych, swoje marzenia, nieodbyte podróże, niezrealizowane plany i cele. Kolejne 30 dowiaduje się, iż będą się mierzyć z tą niebezpieczną chorobą. Wczesna profilaktyka mogłaby przedłużyć, a nawet ocalić życie większości z nich, dając im szanse na przeżycie wielu niezapomnianych chwil.

Dlatego PANDORA - międzynarodowa marka biżuterii - już od pięciu lat wspiera w różnych miejscach na świecie walkę z rakiem piersi. W tym roku do akcji dołącza Polski oddział. We współpracy z Fundacją TVN PANDORA prowadzi ogólnopolską kampanię "WSPIERAM", w ramach której przeznaczy 15% ze sprzedaży pięciu specjalnie zaprojektowanych na tę okazję produktów na budowę Centrum Profilaktyki Nowotworowej przy Instytucie Onkologii. Sprzedaż tych wyjątkowych wzorów prowadzona będzie od października do grudnia 2010. W akcji udział wezmą wszystkie autoryzowane salony Pandory w Polsce. Kampanię wspierają wspaniałe kobiety - Krystyna Kofta, Beata Sadowska, Paulina Smaszcz-Kurzajewska, Dorota Wellman i Martyna Wojciechowska. Ich wypowiedzi już od października będzie można zobaczyć na stronie www.pandora.net


Partnerem merytorycznym akcji jest Stowarzyszenie Amazonki, które już od 23 lat edukuje i wspiera Polki, mierzące się z tą trudną i śmiertelną chorobą.

Zachęcamy do udziału i wsparcia akcji - wspólnie wesprzyjmy życie.