Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2010-08-11

Nowa możliwość leczenia dla chorych na raka


Szanowni Państwo,

Jestem onkologiem z 17 letnim stażem pracy. Przez prawie 16 lat zajmowałam się leczeniem Pacjentek chorych na raka piersi, pracując w Klinice Nowotworów Piersi i Chirurgii Rekonstrukcyjnej w Centrum Onkologii w Warszawie. Moje doświadczenie pokazuje, jak ważny w procesie leczenia, obok zastosowania najnowocześniejszych metod, jest komfort leczenia. Niestety, wielokrotnie obciążeni zbyt dużą ilością pacjentów, nie możemy zapewnić pacjentowi tego komfortu.
Nadzieją na poprawę sytuacji w polskiej onkologii jest tworzenie mniejszych, bardziej kameralnych ośrodków leczenia nowotworów. Takim miejscem jest nowy szpital Europejskie Centrum Onkologii Otwock, w którym mam przyjemność pracować.
Prowadzimy leczenie zabiegowe i chemioterapię wszystkich nowotworów. Leczenie może się odbywać w warunkach ambulatoryjnych, szpitalnych lub w trybie hospitalizacji jednodniowej.
Na oddziale chemioterapii jednodniowej znajduje się 18 stanowisk wyposażonych w najnowocześniejszy i niezwykle komfortowy dla pacjenta sprzęt. Leczenie odbywa się w ramach kontraktu z NFZ i jest bezpłatne dla pacjenta. Możemy zaproponować leczenie chemioterapeutykami w ramach obowiązujących standardów. Zapewniamy konsultacje doświadczonych specjalistów onkologii klinicznej. Nasz dodatkowy atut to szybka kwalifikacja i rozpoczęcie leczenia, kameralna atmosfera, unikalna lokalizacja ośrodka na terenie lasu, w samym środku Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Naszym pacjentom oferujemy również leczenie w ramach kontrolowanych badań klinicznych.

Dr Anna Walaszkowska-Czyż

 

reklama_amazonki_2010.jpgecz-otwock_mammografia-1.jpgecz-otwock_mammografia-2.jpgecz-otwock_ulotka-chemioterapia-1-1.jpgecz-otwock_ulotka-chemioterapia-1-2.jpg