Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2009-10-08

SAMSUNG wspiera walkę z rakiem piersi


samsunglogo.gifJuż po raz trzeci firma Samsung przekazuje swoje wsparcie na rzecz walki z rakiem piersi. Z tej okazji w sprzedaży pojawią się specjalne modele różowych telefonów, którymi firma pragnie wyrazić ideę propagowania profilaktyki i wagę podejmowania tematu choroby.

Różowe modele to Samsung Ultra Style oraz Samsung Avila, wyróżniające się wyjątkowym opakowaniem oraz unikalnym contentem związanym z akcją. Ze sprzedaży każdego egzemplarza Samsung przekaże 100zł Stowarzyszeniu Amazonki Warszawa na rzecz pomocy chorym. Telefony są dostępne w sprzedaży od października wyłącznie w sieci Media Markt na terenie całej Polski.

Zarejestruj się w Samsung Fun Club!
Dodatkowo, Samsung umożliwia wszystkim przekazanie symbolicznej złotówki na rzecz akcji poprzez zarejestrowanie się w Samsung Fun Club - www.samsungfunclub.pl. Każda nowa zarejestrowana osoba to 1zł, które Samsung przeleje na konto Amazonek. Dzięki takiemu drobnemu gestowi Amazonki mogły w zeszłym roku przeznaczyć 10 000zł na rozwój poradni, która pomaga najbardziej potrzebującym.

Samsung na rzecz walki z rakiem piersi
W 2008 r. Samsung przekazał 3 mln USD organizacjom dobroczynnym walczącym z rakiem piersi w całej Europie i ogłosił pięcioletnie zobowiązanie ofiarowania kolejnej wielomilionowej dotacji na rzecz wspierania tych organizacji. Kampania Samsunga zapewnia kluczowe wsparcie dla kwestii świadomości raka piersi, profilaktyki, prowadzenia kampanii i zbierania funduszy.

Różowe telefony:
Samsung Avila
Kompaktowa sylwetka telefonu Samsung Avila, mierząca zaledwie 11,9mm grubości , kryje w sobie multimedia, które zamienią obsługę urządzenia w jeszcze większą przyjemność. Wystarczy dotyk, by włączyć odtwarzacz muzyczny wyposażony w technologię DNSe, która zapewnia podwyższoną jakość brzmienia. Jeśli intryguje muzyka zasłyszana za oknem, sprawę ułatwi funkcja rozpoznawania muzyki, która podpowie wykonawcę i tytuł piosenki. 3,2-megapikselowy aparat fotograficzny z funkcją wykrywania uśmiechu i nagrywania wideo spełni oczekiwania użytkowników, którzy w szybki i prosty sposób chcą utrwalić najciekawsze ich zdaniem obrazy. Dzięki funkcji "Kontakty ze zdjęciem" za pomocą dotyku mogą połączyć się ze swoimi znajomymi klikając na ich zdjęcie zapisane w telefonie. Lecz to jeszcze nie wszystko! Avila kryje w sobie więcej niespodzianek: wystarczy narysować na ekranie wybraną literę alfabetu, by odblokować/zablokować klawiaturę ("Inteligentne odblokowanie"). Możemy sami przypisać wybraną literę alfabetu do uruchamiania danej aplikacji - np. otwierać przeglądarkę internetową za pomocą D, a folder wiadomości za pomocą W. Dzięki funkcji rozpoznawania pisma możemy pisać smsy własnym charakterem pisma, a funkcja autorotacji znacznie przyspieszy ten rodzaj komunikacji - po przechyleniu telefonu standardowa klawiatura zamienią się w wirtualną klawiaturę QWERTY, na której czynność pisania przebiega dużo szybciej. Z Avilą mamy możliwość przeglądania dokumentów Office, a Mobile Blog to doskonała rozrywka dla osób, które na co dzień pragną być aktywne na najbardziej popularnych serwisach społecznościowych.
Pojemna pamięć (100MB), która można rozszerzyć za pomocą karty microSD zapewnia dużo miejsca na przechowywanie danych i ulubionych multimediów. Z telefonem Samsung Avila radość dotyku odkrywasz na nowo każdego dnia.
Sugerowana przez producenta cena detaliczna: 599 PLN

samsavila.gif

Samsung Ultra Style
Wyposażony w szybki Internet (HSDPA), aparat fotograficzny 5 Mpix i odbiornik GPS, Samsung Ultra Style jest urządzeniem, które w każdej sytuacji pozwoli Ci na szybką i sprawną komunikację. Z Ultra Style masz możliwość przeglądania plików biurowych, a funkcja autorotacji sprawi, że ich przeglądanie stanie się jeszcze wygodniejsze.
Za pomocą aparatu fotograficznego z fleszem Power LED i 4-krotnym zoomem cyfrowym wykonasz nie tylko dobrej jakości zdjecia, ale także nakręcisz godzinny film z rozdzielczością 720x480 przy prędkości 30kl/s. Funkcja SyncML przyda Ci się, jeśli często zmieniasz lub dodajesz kontakty w swojej książce telefonicznej - dzięki niej będziesz mógł je na bieżąco sychronizować z serwerem, na którym przechowujesz swoje dane.

Samsung Ultra Style to również źródło rozrywki na co dzień. System DNSe sprawia, że muzyka brzmi w nim jeszcze lepiej! Z wbudowanego radia z RDS możesz nagrywać utwory wprost do 100MB pamięci wewnętrznej telefonu. Tryb offline pozwoli Ci je odtworzyć nawet podczas lotu samolotem, kiedy Twój telefon powinien pozostać wyłączony. Obsługa formatów DivX i Xvid zamieni go w małe, kieszonkowe kino mobilne, byś mógł cieszyć się najnowszymi hitami filmowymi, kiedy tylko masz na to ochotę.
Ultra Style zaoferuje Ci najbardziej przydatne funkcje w ultraprostym, ale stylowym wydaniu.
Sugerowana przez producenta cena detaliczna:: 950 PLN

sams.jpg

O Samsung Electronics
Samsung Electronics jest światowym liderem w produkcji półprzewodników, sprzętu telekomunikacyjnego, cyfrowych nośników informacji oraz rozwiązań integrujących technologie cyfrowe. W roku 2008 sprzedaż spółki holdingowej osiągnęła wartość 96 miliardów USD. Firma zatrudnia około 164 000 pracowników w ponad 179 oddziałach w 62 krajach i składa się z dwóch głównych działów: Digital Media & Communications oraz Device Solutions. Firma Samsung Electronics, uznawana za jedną z najszybciej rozwijających się marek globalnych, jest czołowym producentem telewizorów cyfrowych, układów pamięci, telefonów komórkowych oraz ciekłokrystalicznych ekranów TFT. Więcej informacji na stronie www.samsung.pl 

 

Więcej informacji o akcji udziela:
Monika Żuk, Samsung Electronics Polska, m.zuk@samsung.com
Katarzyna Głowacka, Partner of Promotion, k.glowacka@partnersi.com.pl