Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2012-08-17

Jubileuszowa sesja


Jubileuszowa sesja już za nami. Oprócz nas wzięły w niej udział Agata Młynarska oraz Irena Santor. Serdecznie dziękujemy za wsparcie! Zdjęcia zostaną wykorzystane do promocji akcji profilaktycznej „Piersi w mieście” oraz w czasie Jubileuszu 25-lecia.

Sesja sprawiła nam wiele radości i była świetną zabawą. Wzięło w niej udział 10 z nas: Ochotniczki oraz Zarząd. Panie ubrane były w białe lekkie stroje. Pozowały na białym tle, a jedynym elementem scenografii była różowa wstążka. Zależało nam by zdjęcia były lekkie, ciepłe i radosne.

small_news1.jpg

Panie bardzo szybko oswoiły się z obiektywem i dzięki sprawnej organizacji i umiejętnościom fotografa – Daniela Jaroszka – zrobiłyśmy dużo więcej zdjęć niż planowałyśmy i każda z pań ma swoje wyjątkowe, indywidualne zdjęcie.

Na sesji pojawili się również mężczyźni – syn oraz wnuk, którzy ochoczo pozwoli z mamą i z babcią. Ich wspólne fotografie przesycone są rodzinną miłością.

Jako ostatnie pozowały Agata Młynarska i Irena Santor. Obie Panie wykazały się niesamowitym profesjonalizmem oraz klasą. Ich podobizny znajdą się na plakatach promujących akcję „Piersi w mieście”. Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie!

Na planie obecny był również kamerzysta, który przygotuje film ukazujący kulisy pracy. A dzięki pomysłowości i zaangażowaniu Eli Majewskiej powstały wywiady z każdą z pań, również z Agatą Młynarską i Ireną Santor.

Zdjęcia z backstage’u można oglądać na naszym profilu na Facebooku: www.facebook.com/AmazonkiWarszawa

Serdecznie podziękowania za pomoc przy sesji:

  • właścicielom Studia Floum
  • Danielowi Jaroszkowi – fotografowi
  • Edvardowi Messowi – styliście
  • Zuzannie Słomińskiej – scenografia
  • Maciejowi Beresiowi – film
  • Katarzynie Soburze oraz firmie Avon – makijaż.