Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2008-09-15

Samsung wspiera walkę z rakiem piersi


Już po raz drugi Samsung w całej Europie angażuje się w październikową akcję Różowa Wstążka. W Polsce z tej okazji firma wprowadza na rynek różowa, limitowaną serię telefonu Samsung F480, którego twarzą i ambasadorką jest Ilona Felicjańska. Część dochodu ze sprzedaży różowego telefonu Samsung przeznaczy na pomoc Stowarzyszeniu "Amazonki" Warszawa - Centrum.

Różowy telefon ma być symbolem solidarności z chorymi na raka piersi, a jednoczesnie jego różowy content (specjalna animacja, powitanie, tapeta) przypomina o regularnym wykonywaniu badań piersi.

F480 jest jednak przede  wszystkim bardzo nowoczesnym i eleganckim gadżetem: posiada w pełni dotykowy wyświetlacz, na którym za pomocą metody "przesuń i opuść" można operować widget'ami, czyli obiektami dającymi bezpośredni dostęp do ulubionych funkcji. Dzięki temu każdy może stworzyć swój własny, indywidualny wyświetlacz. Samsung F480 to również dobry (5Mpix) aparat fotograficzny, szybki Internet (HSDPA)  i doskonała muzyka - jakość dźwięku zapewnia technologia Bang&Olufsen. Kobiecy charakter telefonu podkreślają kompaktowe wymiary i klasyczny, elegancki design, dzięki którym telefon doskonale leży w dłoni.

  W październiku zapraszamy na stronę www.samsungfunclub.pl  
Za każdego zarejestrowanego użytkownika Samsung przekaże 1zł na konto Stowarzyszenia  "Amazonki" Warszawa - Centrum.