Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

Przekaż 1% podatku


Przekaż 1% podatku

czytaj więcej

Rok Różowych Łowów


Stowarzyszenie Amazonki Warszawa-Centrum oraz blog Jagermeisterin Kobieca strona łowiectwa zaprosili wszystkich myśliwych do wzięcia udziału w akcji charytatywnej pod nazwą Rok Różowych(…)

czytaj więcej

#befirst – bądź o krok przed rakiem


Stowarzyszenie „Amazonki” Warszawa-Centrum i AVON prowadzą kampanię #befirst – bądź o krok przed rakiem dla szkół średnich z województwa mazowieckiego

czytaj więcej

Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa


Stowarzyszenie Amazonki Warszawa Centrum i marka odzieżowa QUIOSQUE rozpoczęły współpracę w ramach kampanii społeczna Zadbaj o siebie. Modna, piękna i zdrowa , której celem(…)

czytaj więcej

Kup koszulkę i zostań Przyjacielem od Piersi!


W ramach kampanii "Breast Friends - Przyjaciele od Piersi. Portrety" przygotowałyśmy specjalną koszulkę, którą można zakupić za pośrednictwem naszej strony. Dostępne rozmiary koszulek:(…)

czytaj więcej

Biblioteka "Amazonki Chorym na Raka"


Biblioteka "Amazonki chorym na raka" już działa i jest dostępna dla wszystkich pacjentów Centrum Onkologii. Sponsorom, wydawnictwom oraz wszystkim ofiarodawcom pragniemy tą drogą serdecznie(…)

czytaj więcej

Piersi w Mieście


Piersi w Mieście czyli jak warszawianki walczą z rakiem 8 września po raz 15. przez warszawskie ulice przeszedł Marsz Różowej Wstążki organizowany wspólnie przez Stowarzyszenie(…)

czytaj więcej

Marsz Różowej Wstążki 2009


Galerie zdjęć z Marszu: marszrozowejwstazki.wordpress.com www.marszrozowejwstazki.pl

czytaj więcej

Dom Chorych na Raka


Wyobraź sobie miejsce, gdzie chory na raka, niezależnie od stopnia zaawansowania choroby, otrzyma pomoc lekarską i pielęgnacyjną. Miejsce, gdzie znajdzie grupę wsparcia, poradę(…)

czytaj więcej

Gabinety z różową wstążką


Sobotnie gabinety z R oacute;żową Wstążką - akcja zakończona! Już po raz czwarty sukcesem zakończyła się społeczna kampania Avon Cosmetics Polska oraz Stowarzyszenia Amazonki(…)

czytaj więcej

"Adam" - mężczyźni kontra rak piersi


Od 1998 roku polski oddział firmy Avon we współpracy ze Stowarzyszeniem bdquo;Amazonki rdquo; Warszawa Centrum prowadzi w naszym kraju działania profilaktyczne i edukacyjne w ramach kampanii(…)

czytaj więcej

Breast Friends – Przyjaciele od piersi


Breast Friends - Przyjaciele od Piersi po raz V Już po raz piąty Stowarzyszenie bdquo;Amazonki rdquo; Warszawa-Centrum wraz z firmą Roche Polska, organizuje polską edycję międzynarodowej(…)

czytaj więcej

Twoje Pierwsze USG Piersi


Program ten realizujemy cyklicznie od 2006 wspólnie z Wielką Kampanią Zycia Avon Kontra Rak Piersi. Nasze działanie ma charakter edukacyjno-profilaktyczny i przeznaczone jest dla kobiet w(…)

czytaj więcej

Konkurs artystyczno-fotograficzny


Nasz konkurs jest imprezą cykliczną - organizowaną co roku od dwóch lat. Przedmiotem konkursu są prace poświęcone tematyce raka piersi - malarstwo, grafika oraz fotografia. Odbyła sie już(…)

czytaj więcej

Spotkania przy HERbacie


Z wielką przyjemnością zapraszamy na spotkanie integracyjno-edukacyjne przy HER-bacie, poświęcone nowoczesnym metodom leczenia raka piersi. Spotykamy się 7 kwietnia 2010 r. o godzinie 13.00(…)

czytaj więcej