Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

2015-02-04

"By amazonka była amazing" - koncert "All is one"


4 lutego z okazji Światowego Dnia Walki z Rakiem w Hard Rock Cafe odbył się charytatywny koncert "ALL IS ONE" na rzecz Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa-Centrum. Koncert odbył się w ramach akcji „By Amazonka Była Amazing!” i uświetnił zakończenie pierwszej edycji tego projektu. To wydarzenie było przede wszystkim próbą zachęcenia kobiet do częstszych i regularnych badań, by zapobiegać rozwojowi nowotworów.

 Podczas koncertu odbyła się prezentacja oraz sprzedaż koszulek z logo Hard Rock Cafe sygnowanych przez najlepszych polskich projektantów mody. Do projektu przyłączyli się: Natalia Jaroszewska, Agnieszka Maciejak, Eva Minge, Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł, Mariusz Przybylski, Paprocki & Brzozowski oraz Dawid Woliński.

Na evencie obecni byli m.in. Luxuria Astaroth, Marcela Leszczak, Anna Samusionek, Emilia Raszyńska i Ewa Mielnicka.

Muzycznie o dobry nastój gości zadbali: Ania Karwan, Natalia Bajak, Carolin Mrugala, Szymon Pejski wraz z zespołem Steamlove. Marcin i Ewelina Muszyńscy poprzez wspaniały pokaz iluzji uczynili to wydarzenie magicznym.

Jeszcze raz bardzo dziękuję w imieniu Albiny, Amazonek ze Stowarzyszenia „Amazonki” Warszawa-Centrum oraz własnym wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu koncertu „ALL IS ONE” i finału akcji. Najbardziej jednak pragnę podziękować samej Albinie za odwagę i determinację, do wzięcia udziału w projekcie „By Amazonka Była Amazing!”