Stowarzyszenie AMAZONKI : Warszawa 02-781, ul. Roentgena 5
Nr. Konta: PKO BP V/O. W -wa 83102010550000940200166280

Nie ma prostych pytań w sprawie raka piersi

Tadeusz Pieńkowski

W ciągu ostatnich kilkunastu latach w wielu krajach rozwiniętych uzyskano spadek współczynników umieralności z powodu raka piersi. Efekt ten uzyskano przy stale rosnącej zapadalności. W Polsce od 2000 roku współczynniki umieralności z powodu raka piersi ustabilizowały się i wykazują tendencje spadkową. Uzyskanie(…)

Rok 2004 Poświęcamy Walce z Nawrotami Choroby

Elżbieta Kozik

Życie jest walką z której nie możemy się wycofać, ale musimy odnieść zwycięstwo , Ojciec Pio "Tylko raz przejdę tą drogą. Dlatego jeśli jest jakieś dobro, Które mogę wyświadczyć, Jakiś gest życzliwości, Który mogę okazać Jakiejś ludzkiej istocie - Chcę to uczynić teraz I nie odkładać na(…)

HER2: od poznania mechanizmów działania do zastosowania w diagnostyce i terapii raka piersi

Prof. Włodzimierz T.Olszewski, dr Maria MaksymowiczZakład Patologii, Centrum Onkologii

1. Wstęp czyli co to jest kancerogeneza? Organizm każdego z nas zbudowany jest z około 30 bilionów różnorodnych komórek. Komórki te tworzą różne tkanki budujące poszczególne narządy składające się na nasz organizm. Całość spełnia bardzo złożone funkcje i współdziała ze sobą w niezwykły sposób. Dzieje się(…)

"Radykalne wybaczanie" - to nasza kolejna próba wzmocnienia duchowego

Książkę Colina C.Tippinga przeczytałyśmy jednym tchem, warsztaty i ćwiczenia przeprowadzimy w maju br. wówczas powiemy Wam o tym więcej. Obecnie podajemy opinię wydawnictwa Medium Wybaczaj Skutecznie Darowanie Krzywd Ma Moc Uzdrawiania Technikę Radykalnego Wybaczania rozwinął Colin C.Tipping, autor książki i nauczyciel(…)

•  Wigilia 2003